Jajo Wielkanocne z Łękawki

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc – najradośniejsze, najbardziej wiosenne, kwitnące i pachnące Święta. To najwspanialsza okazja, by w plastyczny sposób ukazać symbol, które w ludowych zwyczajach wiąże się z tym okresem- jajko wielkanocne . Nasza szkoła także chce pokazać jak w twórczy i pomysłowy sposób można ozdobić ten najradośniejszy symbol nowego życia
Uczestniczymy w konkursie na najbardziej kreatywny projekt ozdobienia pisanki organizowany przez Galerie Tarnovia. W dniach 1.04-9.04 2017 roku w godzinach 12-18 na stanowisku konkursowym w Galerii Tarnovia można oddawać głosy na pisanki wykonane przez nasze przedszkole i szkołę. W ciągu jednego dnia można oddać kilka głosów. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do głosowania na nasze przepięknie ozdobione pisanki. Od 8 do 9 kwietnia w godzinach 12-18 na klientów czekają dodatkowe atrakcję.