Żegnamy rok szkolny

Żegnamy kończący się rok szkolny 2019/2020 zarówno piosenkami jak również wierszykami 🙂

Piosenką w wykonaniu dziewczynek z klas I-III: Emilki Piski, Oliwii Lech oraz Lenki Szymczak.

"Lato" w wykonaniu dziewczynek z klas I-III.

Żegnamy kończący się rok szkolny 2019/2020 piosenką w wykonaniu dziewczynek z klas I-III: Emilki Piski, Oliwii Lech oraz Lenki Szymczak.

Opublikowany przez Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce Środa, 24 czerwca 2020

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Uczniowie żeganają miniony rok szkolny 2019/2020. W związku z tym pragną zaprezentować swoje umiejętności rectyatorskie.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Julia Piska- uczennica klasy 6, zdobywczyni licznych nagród, stypendystka Wójta Gminy Tarnów. Utalentowana muzycznie i nie tylko żegna rok szkolny piosenką „Ostatni dzwonek” życząc wszystkim radosnych wakacji!

Julia Piska _"Ostatni dzwonek".

Julia Piska- uczennica klasy 6, zdobywczyni licznych nagród, stypendystka Wójta Gminy Tarnów. Utalentowana muzycznie i nie tylko żegna rok szkolny piosenką "Ostatni dzwonek" życząc wszystkim radosnych wakacji!