Patryk Nowak inspiruje……

Niezwykły zmysł obserwacji Patryka Nowaka z klasy IV zainspirował nas w ramach realizacji innowacji programowo – organizacyjnych w Niepublicznym Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łękawce do ogłoszenia konkursu „Jak uchwycić ducha wakacji 2020” ? Zanim zapoznasz się z regulaminem konkursu w trzech kategoriach wiekowych. Zobacz, jak w czasie pandemii młody przyrodnik z klasy IV – Patryk Nowak uczy nas dostrzegać szczegóły otaczającego świata. Spróbujmy na rzeczywistość popatrzyć tak jak on. Może tym razem nie pojedziemy w przysłowiowe „góry”, „nad Bałtyk” lub „Mazury”, ale czy wiecie ilu zagranicznych gości w różnych językach wykrzykiwało : „Jak piękna jest Łękawka”, „ Pogórze, Tarnów, Tuchów” lub POLSKA !!! Nie musisz w tym roku zwiedzać Muru Chińskiego, Wieży Eiffla, Londynu, Paryża, Barcelony. Bardzo się ucieszymy, jeśli Twoje prace konkursowe będą dotyczyć ciekawych wyjazdów. Jednak zadamy Ci pytanie, czy wiesz , jak cenne jest mrowisko w Łękawce, jej piękne ogrody, zachody słońca ? Łapmy wszyscy „Ducha wakacji”, jak Patryk Nowak. Bądźmy czujni, uważni. Róbmy zdjęcia wszędzie – w Łękawce, w Polsce, a może za granicą. Złapcie „ducha wakacji 2020” i podzielcie się zdjęciami z internautami. Gdzieś tu musi być !!! Wspieraliśmy się w czasie pandemii, a szkolny Facebook z innowacjami stał się przysłowiowym „oknem na świat”. Przeczytajcie uważnie regulamin konkursu „Jak uchwycić ducha wakacji 2020”. A w jesienne dni Wasze prace „ogrzeją nam serca”, poprawią nastrój i podtrzymają internetową wspólnotę Przyjaciół Niepublicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękawce.