Ta wspaniała VIII i przyjaciele……..

A kto myśli o wakacjach po zdalnym nauczaniu ? Jeszcze nieśmiało w reżimie sanitarnym odbudowujemy relacje w grupie. Taką niezwykłą grupą są absolwenci klasy VIII. Bez nich nie odbył się żaden konkurs, projekt, akcja wolontariacka, patriotyczna. Ta „wspaniała czwórka” w składzie : Emilia Kotul, Sandra Frysztak, Paulina Chwistek oraz Wiktor Łabno zawsze potrafili z wdziękiem , taktem i uśmiechem włączyć do działań na rzecz promocji patriotyzmu młodsze roczniki. 30 czerwca 2020 roku poznali Państwo laureatów VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim : Arkadiusza Łabędzia, Katarzynę Filar, Emilię Kotul, którzy z gali finałowej, jaka odbyła się w Zespole Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie przywieźli dla finalistów dyplomy oraz skromne nagrody, aby ze względu na reżim sanitarny rozdać je w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Łękawce. Z największą przyjemnością zaprosiliśmy finalistów VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim, którzy pod Tablicą Kapłanów Niezłomnych otrzymali dyplomy i nagrody potwierdzające zakwalifikowanie się do ścisłego finału, a że w konkursie uczestniczyło 300 uczniów, tym bardziej gratulujemy sukcesu. Za wykonanie plakatu finałowego „Józef Piłsudski i jego walka” z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Chrząszcz pamiątki otrzymali : Ania Piska – klasa V; Pani Anna Górska w zastępstwie córki Martyny Górskiej z klasy VI, Sandra Frysztak , Paulina Chwistek oraz Wiktor Łabno – kategoria „prezentacja Power Point”, a także Emilia Kotul – kategoria „test wiedzy”.
Klasie VIII gratulujemy i życzymy sukcesów w szkołach średnich., a młodszych uczniów zachęcamy do innowacyjnych działań w następnym roku szkolnym.