Pomagamy innym! Szkoła promująca wolontariat

Nasza innowacyjna szkoła nie zwalnia nigdy w realizacji projektów działania zadań. Właśnie dzięki Wam ! Wiecie, że obecnie intensywnie szukamy ducha wakacji 2020. Zachęcamy do wykonywania zdjęć, filmików, prezentacji. A my w ramach podpowiedzi, mamy jeszcze kilka informacji, gdzie się ukrywał „duch” Niepublicznego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Łękawce, zanim wypuściliśmy go w teren. Przede wszystkim był w naszych działaniach wolontariackich. Dzięki wsparciu wszystkich uczniów, przedszkolaków, rodziców, seniorów, a także nauczycieli zdobyliśmy prestiżowy certyfikat przyznawany przez Studium Praca Obywatelskiego w Warszawie za start w Ogólnopolskim Konkursie „Pomagamy innym ! Szkoła promująca wolontariat”.
Kochani, dziękujemy !!! Nie robimy tego dla nagród, ale szukając naszego „ducha” Łękawki, podczas upalnego lata przypomnijmy sobie bohaterów kilku akcji wolontariackich. Było ich znacznie więcej, a wszystkim – dziękujemy !!! Jednak nadal zapraszamy do śledzenia strony internetowej Niepublicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękawce. My tego „ducha” w sobie mamy. On tu jest, a więc go promujmy, łapmy i pokazujmy !!!